Počátek 18. stol., bronz zlacený a rytý, šestiboký nízký hranol na třech nožkách, na horní desce stříbrný ciferník, ve středu pohyblivý ciferník k nastavení budíku, spodek odklápěcí, se zvonkem, spodní deska značená Pawlizeck in Ollmütz, výška 10,5 cm.