#526

Hodiny raně barokní, horizontální, MORAVA, OLOMOUC, PAVLIZECK

#526

Watches, clocks
748 zobrazení
290 000 Kč
European Arts
European Arts
14. 12. 2014 04:00
Aukce prosinec 2014
Aukce prosinec 2014

Počátek 18. stol., bronz zlacený a rytý, šestiboký nízký hranol na třech nožkách, na horní desce stříbrný ciferník, ve středu pohyblivý ciferník k nastavení budíku, spodek odklápěcí, se zvonkem, spodní deska značená Pawlizeck in Ollmütz, výška 10,5 cm.