#603

Šálek s podšálkem, ČECHY, LOKET, 1838

#603

Porcelain, earthenware
654 zobrazení
4 000 Kč
European Arts
European Arts
14. 12. 2014 04:00
Aukce prosinec 2014
Aukce prosinec 2014

Porcelán s domalovaným a dozlacovaným reliéfním dekorem, výška šálku 8,2 cm, průměr podšálku 15 cm, značeno zespodu vtlačovanými značkami spolu s trojčíslím datování.