#629

Dvě vázy s víkem, NĚMECKO, MÍŠEŇ

#629

Porcelain, earthenware
659 zobrazení
170 000 Kč
European Arts
European Arts
14. 12. 2014 04:00
Aukce prosinec 2014
Aukce prosinec 2014

60. léta 18. stol., porcelán glazovaný, s celoplošnými květinovými nálepy a vysokým reliéfním dekorem ptáčků na větvích s plody, víka s květinovými nálepy, výška 48 cm, značeno zespodu modře, podglazurně, drobně restaurováno.