60. léta 18. stol., porcelán glazovaný, s celoplošnými květinovými nálepy a vysokým reliéfním dekorem ptáčků na větvích s plody, víka s květinovými nálepy, výška 48 cm, značeno zespodu modře, podglazurně, drobně restaurováno.