#17

Engelmüller František - Pohled na Prahu

#17

1-50
361 zobrazení
60 000 Kč
European Arts
European Arts
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
23. 5. 2021 13:00
Aukce mistrovských děl
Aukce mistrovských děl

olej na plátně
103 x 153 cm
1922
PD F. Engelmuler 1922
rámováno
1867 - 1924

Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař.