technika | olej na plátně |
rozměr | 103 x 153 cm |
rok | 1922 |
signatura | PD F. Engelmuler 1922 |
rám | rámováno |
autor | 1867 - 1924 |
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař.
technika | olej na plátně |
rozměr | 103 x 153 cm |
rok | 1922 |
rám | rámováno |
autor | 1867 - 1924 |