#85

Skříňka ve stylu Vídeňského Biedermeieru

#85

Furniture
334 zobrazení
52 000 Kč
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
FINE ANTIQUES PRAGUE s.r.o.
7. 8. 2021 18:00
Letní aukce
Letní aukce

Dřevo, zlacení
97,5 x 94 x 47
1. pol. 19. století

Pozlacené karyatidy a rámy stojících tlapek.