460 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Byzanc, 1 Follis, nedatováno, měď, průměr 27mm, stav -1/1-

320 CZK
vyvolávací cena:
150 CZK

Římská republika, 2 Baioc, stav 2/2

vyvolávací cena:
150 CZK

Řím-císařství, Constantius II., Centeniolalis, stav 2/2

vyvolávací cena:
200 CZK

Řím-císařství, Probus, Antoninián, stav 1/1

vyvolávací cena:
200 CZK

Řím-císařství, Licitus I., Střední bronz, stav 2/2

vyvolávací cena:
200 CZK

Řím-císařství, Claudius II., Antoninián (posmrtný), stav-1/1-

vyvolávací cena:
150 CZK

Řím-císařství, Constantinopol, 3 stol., stav 2/2

340 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Řecko, Ag žeton, váha 3 gr., průměr 25mm, stav 1/1

150 CZK
vyvolávací cena:
150 CZK

Čechy, 3 kruhové penízky bez 4-rázu, vše po roce 1450. slušné stavy

400 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Maxmilián + Rudolf, 4 ks Denárů, Kremnice, slušné stavy

160 CZK
vyvolávací cena:
150 CZK

Rakousko, Vídeň, 3 ks 1/2 Feniků, okolo roku 1400

300 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Václav IV., 3 ks Pražský groš, oběhové stavy

480 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Míšeň, 2 ks Grošů, hezký stav

440 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Karel VII.(1403-1461), Groš, Lyon, stav 2/2

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Arcivévoda Ferdinand, 1 Tolar, b.l., stav 1/1-

vyvolávací cena:
6 000 CZK

Arcivévoda Ferdinand, 1 Tolar, Tyroly, b.l., patina jinakstav -0/0-

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Arcivévoda Ferdinand, 1 Tolar, Hall, b.l., stav 1/1

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Wolfgang Ditrich (1578-1612), 1/4 Tolarová klipa, b.l., váha 6,48 gramu, stav -2/2-, zajímavé