vyvolávací cena:
500 CZK

Čechy, Hasiči, čepicový odznak, smalty, rozměr 75x40 mm,cca 1900, sbírkový stav

900 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

ČSR, odznak Státní cestář, smalty, rozměr 45x35mm, okoloroku 1935, sbírkový stav

vyvolávací cena:
800 CZK

Čechy, Veslování, AE pamětní medaile závodů, 1914, smalty, původní etue, zdobeno kameny, perfektní..

800 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Čechy, Veslování, AE pamětní medaile závodů, 1914, původní etue, zdobeno kameny, perfektní..

800 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

480 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

ČSR, Veslování, AE medaile Rennerův memoriál, 1919, průměr 55 mm, váha 56 gramů, sta 1/1

2 700 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

ČSR, Ag medaile Jsem ražen z českého kovu, 1928, průměr 34mm, váha 20 gramů, značeno, puncováno,..

2 200 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

ČSR, Ag medaile Jsem ražen z českého kovu, 1928, průměr 34 mm, váha 20 gramů, dr. hr., jinak stav..

11 000 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

ČSR, Ag medaile 1000.let výročí smrti Svatého Václava, 1929, průměr 30 mm, váha 10 gramů, značeno,..

3 100 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

ČSR, Ag medaile Milenium Svatého Václava 929-1929, průměr28 mm, váha 15 gramů, stav 1/1

7 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

ČSR, Ag medaile Milénium Svatého Václava, 929-1929, průměr 40mm, váha 30 gramů, stav 1/1, vyšší..

1 500 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

ČSR, Ag medaile Narozeniny T.G.Masaryka, 1930, České slovo, průměr 35 mm, váha 15 gramů, stav 0/0,..

4 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

ČSR, Ag medaile M.Tyrš, medailér Brůha, průměr 42 mm, váha 30,1 gramů, značeno, puncováno, stav..

4 300 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

ČSR, Ag medaile A. Švehla, 1933, průměr 30mm, váha 10 gramů, puncováno, značeno, zlaceno, stav 1/1

1 100 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

ČSR, 4 ks medailí Uznání práce a zásluh pro živnostnictvo, 1935, každý kus jiný stupeň -..

650 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Čechy, AE medaile Zemské jednoty řemeslných a živnostenských společenstev, okolo roku 1915, průměr..

2 900 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

ČSR, Ag Úmrtní medaile T.G.Masaryk, průměr 60mm, váha 77gramů, původní etue, signováno Španiel, na..

550 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

ČSR, Ag Úmrtní medaile T.G.Masaryk, 1937, průměr 40 mm, váha 29 gramů, stav 1/1