Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#166
12
ČSR
#166
12
ČSR
Orders and Decorations
7 limitů
536 zobrazení
2 700 Kč
FOS spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 300 Kč
10. 11. 2017 18:00
56. eAukce Numismatiky a Filatelie
Aukční katalog
stav
1/1
ČSR, Ag medaile Jsem ražen z českého kovu, 1928, průměr 34mm, váha 20 gramů, značeno, puncováno, stav 1/1
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript