#168

ČSR

ČSR
#168

ČSR

Orders and Decorations
10 limitů
607 zobrazení
11 000 Kč
FOS spol. s r.o.
FOS spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 800 Kč
10. 11. 2017 18:00

ČSR, Ag medaile 1000.let výročí smrti Svatého Václava, 1929, průměr 30 mm, váha 10 gramů, značeno, puncováno, stav1/1