Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#168
12
ČSR
#168
12
ČSR
Orders and Decorations
10 limitů
607 zobrazení
11 000 Kč
FOS spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 800 Kč
10. 11. 2017 18:00
56. eAukce Numismatiky a Filatelie
Aukční katalog
ČSR, Ag medaile 1000.let výročí smrti Svatého Václava, 1929, průměr 30 mm, váha 10 gramů, značeno, puncováno, stav1/1
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript