datum aukce 16. 03. 2018 18:00
13
163
prodáno za: 2 400 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

211. ČSR

ČSR, T.G.M, velká a malá úmrtní medaile (79,7 a 14,3 gramů), medailér O.Španiel, značeno, puncováno, stavy 1/1

7****8 2 400 CZK 16. 03. 2018 19:01:50