datum aukce 16. 03. 2018 18:00
10
141
prodáno za: 2 500 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

214. ČSR

ČSR, Ag medaile Jsem ražen z českého kovu, váha 20,2 gramu, značeno, puncováno, stav -0/0-, pěkná patina

stav -0/0-

4****5 2 500 CZK 16. 03. 2018 19:02:41
4****5 2 400 CZK 16. 03. 2018 19:02:38
6****9 2 400 CZK 16. 03. 2018 19:02:38
6****9 2 300 CZK 16. 03. 2018 19:02:35