datum aukce 16. 03. 2018 18:00
16
196
prodáno za: 4 500 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

216. ČSR

ČSR, Ag medaile 100. výročí narození M. Tyrše, váha 30 gramů, značeno, puncováno, stav 1/1

stav 1/1

4****5 4 500 CZK 16. 03. 2018 19:03:09
2****4 4 500 CZK 16. 03. 2018 19:03:09
2****4 4 400 CZK 16. 03. 2018 19:03:07