#361

Rakouský arcivévoda Rudolf a Stefanie

#361

Medailové ražby
331 zobrazení
5 000 Kč
FOS spol. s r.o.
FOS spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
20. 9. 2019 19:00

stav
1/1

Rakouský arcivévoda Rudolf a Stefanie, AR (stříbrná) medaile, 1881, Svatební medaile, signováno puncováno, váha 81,9 gramů, průměr 55 mm, krásný a dekorativní kus - stav 1/1, RRR