Pieta s myší, suchá jehla s monotypem , rozměry tiskové plochy 113x110 mm, rozměr s rámem 31x31cm, signováno tužkou v pravo dole, v soupisu díla od R. Bernardi uvedeno pod G584, publikováno ed.P.Chalupa: B. Reynek, Abor vitae z roku 2011 str. 311, pravost konzultována a potvrzena pracovníky Rady galerirí ČR, přiložen písemný posudek pravosti Phdr.Jana Štíbra, provenience: z pozůstalosti autora