#48

neznámý autor - Romantika Pan Danty I

#48

Červnová online aukce
209 zobrazení
14 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
22. 6. 2022 20:00
Červnová online aukce
Červnová online aukce

olej/plátno
48,5 x 64,5 cm
sign. PD
neznámý autor

vzadu kryté defekty; rámováno