#81

Alan Pajer
(1948)

Václav Havel a Rolling Stones na Hradě

Pajer Alan - Václav Havel a Rolling Stones na Hradě
#81

Alan Pajer
(1948)

11 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
13. 5. 2023 16:00

sign. PD Alan Pajer
fotografie
rozměry
30 x 40 cm

nerámováno

Alan Pajer, narozený 12. července 1948 v Děčíně a žijící v Praze, je fotograf se zaměřením převážně na portrétní fotografii. Po studiích na grafické škole absolvoval postgraduální studium pro fotoreportéry na Filmové akademii múzických umění (FAMU).

Pajer začal svou kariéru jako portrétní fotograf v družstvu Fotografia a od roku 1989 pracoval jako nezávislý fotograf. Během své kariéry spolupracoval s prezidentskou kanceláří Václava Havla.

Jeho práce zahrnuje užitou fotografii, ale ve své volné tvůrčí činnosti se věnuje především portrétní fotografii. Získal řadu ocenění na výstavách a soutěžích, včetně prestižních cen jako je World Press Photo a Czech Press Photo.