Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#112
Moritz Gábor
(1889 – 1987)
Madona
#112
Moritz Gábor
(1889 – 1987)
Madona
Oil
46 zobrazení
12 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
15. 9. 2022 20:00
Moritz Gábor
Prohlédnout autora
Zářijová internetová aukce GAP
Aukční katalog
sign. PN GáborM.1920X
olej/deska
rozměry
25,5 x 21,5 cm
1920
rámováno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript