#112

Moritz Gábor
(1889 – 1987)

Madona

Gábor  Moritz - Madona
Gábor  Moritz - Madona
Gábor  Moritz - Madona
Gábor  Moritz - Madona
#112

Moritz Gábor
(1889 – 1987)

Madona

Oil
46 zobrazení
12 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
15. 9. 2022 20:00

sign. PN GáborM.1920X
olej/deska
rozměry
25,5 x 21,5 cm
1920

rámováno