Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#93
2
Otakar Štáfl
(1884 – 1945)
Mladá Vožice - náměstí
#93
2
Otakar Štáfl
(1884 – 1945)
Mladá Vožice - náměstí
Combined Technique
1 limit
64 zobrazení
4 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
15. 9. 2022 20:00
Otakar Štáfl
Prohlédnout autora
Zářijová internetová aukce GAP
Aukční katalog
sign. PD O. Štáfl
kombinovaná technika - kresba
rozměry
35,5 x 48 cm
rámováno, pod sklem
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript