#93

Otakar Štáfl
(1884 – 1945)

Mladá Vožice - náměstí

Štáfl Otakar - Mladá Vožice - náměstí
#93

Otakar Štáfl
(1884 – 1945)

Mladá Vožice - náměstí

Combined Technique
1 limit
64 zobrazení
4 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
15. 9. 2022 20:00

sign. PD O. Štáfl
kombinovaná technika - kresba
rozměry
35,5 x 48 cm

rámováno, pod sklem