další informace | Nesignované. Plátno poškodené. Na zadnej strane pôvodný popis ceruzou. |
rozměr | 100,5 x 72 |
rám | nie |
stav díla | štandardný |
plátno
rozměr | 100,5 x 72 |
rám | nie |
stav díla | štandardný |