#62

autor neznámy - Pokánie

autor neznámy - Pokánie
autor neznámy - Pokánie
autor neznámy - Pokánie
autor neznámy - Pokánie
#62

autor neznámy - Pokánie

138 zobrazení
90 EUR
ALL MEDIA, s.r.o.
ALL MEDIA, s.r.o.
13. 10. 2022 18:00

další informace
Nesignované. Plátno poškodené. Na zadnej strane pôvodný popis ceruzou.
100,5 x 72
nie
štandardný

plátno