technika | Olej na kartonu |
rozměr | 48 x 33 cm |
signatura | Signováno - nečitelné |
stav díla | Rám lehce poškozen |
Obraz olej na kartonu o rozměrech malby 48 x 33 cm, včtetně rámu 60 x 46 cm. Signováno - nečitelné, mosazný štítek ,, VENIS,, Rám lehce poškozen.