#116

Benátky

Benátky
Benátky
Benátky
Benátky
Benátky
#116

Benátky

157 zobrazení
10 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na kartonu
48 x 33 cm
Signováno - nečitelné
Rám lehce poškozen

Obraz olej na kartonu o rozměrech malby 48 x 33 cm, včtetně rámu 60 x 46 cm. Signováno - nečitelné, mosazný štítek ,, VENIS,, Rám lehce poškozen.