technika | Olej na plátně |
rozměr | 46 x 69 cm, včetně rámu 98 x 67 cm |
signatura | Sign. Thiele. |
stav díla | Rám lokálně poškozen, malba ok. |
Olej na plátně o rozměrech malby 46 x 69 cm, včetně rámu 98 x 67 cm, signováno Thiele.