#122

Thiele Franz - Říman

Thiele Franz - Říman
Thiele Franz - Říman
Thiele Franz - Říman
Thiele Franz - Říman
Thiele Franz - Říman
Thiele Franz - Říman
Thiele Franz - Říman
#122

Thiele Franz - Říman

133 zobrazení
35 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
46 x 69 cm, včetně rámu 98 x 67 cm
Sign. Thiele.
Rám lokálně poškozen, malba ok.

Olej na plátně o rozměrech malby 46 x 69 cm, včetně rámu 98 x 67 cm, signováno Thiele.