technika | Olej na plátně |
rozměr | 45 x 50 cm, včetně rámu: 68 x 63 cm |
signatura | Sign. J. Konečný |
stav díla | Perfektní |
Olej na plátně, fixovaný na překližce, rozměr: 45 x 50cm, včetně rámu: 68 x 63cm. Signováno J. Konečný (Žarošice u Ždánic 1909-1989), žák Nechleby na Pražské Akademii, luxusní vyřezávaný rám!