#125

Konečný Josef - Procházka pod břízami

#125

136 zobrazení
8 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
45 x 50 cm, včetně rámu: 68 x 63 cm
Sign. J. Konečný
Perfektní

Olej na plátně, fixovaný na překližce, rozměr: 45 x 50cm, včetně rámu: 68 x 63cm. Signováno J. Konečný (Žarošice u Ždánic 1909-1989), žák Nechleby na Pražské Akademii, luxusní vyřezávaný rám!