technika | Olej na plátně |
rozměr | 100 x 72 cm, včetně rámu 117 x 89 cm |
signatura | Sign. Neogrády László |
stav díla | Perfektní |
Neogrády László (1896 - 1962), Budapešť. Obraz - olej na plátně 100 x 72 cm, včetně rámu 117 x 89 cm. , signováno Neogrády László vlevo dole, luxusní rám vejcovec - zlacení lehce setřelé.