technika | Olej na plátně |
rozměr | 85 x 63 cm |
rok | 18. století |
stav díla | viz foto |
Střední Evropa, podle Correggia - kolem roku 1527, Louvre, Paris.
Olej na plátně o rozměrech 85 x 63 cm, nerámováno.
Osvědčení k trvalému vývozu.