datum aukce 28. 04. 2021 18:00
65
vyvolávací cena: 65 000 CZK

134. Tichý Oldřich - Dveře

Olej na plátně o rozměrech 110 x 90 cm, nerámováno. Signováno na zadní straně O. Tichý + popis 110 x 90 cm, ,,DVEŘE,, 2019 Pořízeno v ateliéru autora.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 110 x 90 cm
rok 2019
signatura Sign. O. Tichý
stav díla Perfektní