technika | Olej na plátně |
rozměr | 110 x 90 cm |
rok | 2019 |
signatura | Sign. O. Tichý |
stav díla | Perfektní |
Olej na plátně o rozměrech 110 x 90 cm, nerámováno. Signováno na zadní straně O. Tichý + popis 110 x 90 cm, ,,DVEŘE,, 2019
Pořízeno v ateliéru autora.