#134

Tichý Oldřich - Dveře

Tichý Oldřich - Dveře
Tichý Oldřich - Dveře
Tichý Oldřich - Dveře
Tichý Oldřich - Dveře
Tichý Oldřich - Dveře
Tichý Oldřich - Dveře
Tichý Oldřich - Dveře
#134

Tichý Oldřich - Dveře

89 zobrazení
65 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
110 x 90 cm
2019
Sign. O. Tichý
Perfektní

Olej na plátně o rozměrech 110 x 90 cm, nerámováno. Signováno na zadní straně O. Tichý + popis 110 x 90 cm, ,,DVEŘE,, 2019 Pořízeno v ateliéru autora.