technika | Olej na plátně |
rozměr | 70 x 60 cm |
rok | 2003 |
signatura | Sign. Načeradský Jindřich
stav díla | Perfektní |
Dílo od Jindřicha Načeradského pochází z roku 2003, jedná se o olej na plátně o rozměrech 70x60 cm. Po smrti autora se dostalo na veřejnost větší množství jeho děl, cena tak klesla, což je ideální doba na výbornou investici, ceny půjdou v nejbližších letech rapidně nahoru.