#136

Načeradský Jindřich - Prsatka

Načeradský Jindřich - Prsatka
Načeradský Jindřich - Prsatka
Načeradský Jindřich - Prsatka
Načeradský Jindřich - Prsatka
Načeradský Jindřich - Prsatka
Načeradský Jindřich - Prsatka
Načeradský Jindřich - Prsatka
Načeradský Jindřich - Prsatka
#136

Načeradský Jindřich - Prsatka

111 zobrazení
55 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
70 x 60 cm
2003
Sign. Načeradský Jindřich
Perfektní

Dílo od Jindřicha Načeradského pochází z roku 2003, jedná se o olej na plátně o rozměrech 70x60 cm. Po smrti autora se dostalo na veřejnost větší množství jeho děl, cena tak klesla, což je ideální doba na výbornou investici, ceny půjdou v nejbližších letech rapidně nahoru.