technika | Olej na plátně |
rozměr | 53 x 67 cm |
signatura | Sign. R. Jelínek |
stav díla | Perfektní |
Obraz olej na plátně o rozměrech malby 53 x 67 cm, rám je lokálně poškozen, signováno R. Jelínek.
technika | Olej na plátně |
rozměr | 53 x 67 cm |
stav díla | Perfektní |