technika | Olej na plátně |
rozměr | 60 x 50 cm |
signatura | Sign. Růžička E. |
stav díla | Perfektní |
Olej na plátně o rozměrech 60 x 50 cm, rám není, malba místy protržena. Signováno Růžička E.
technika | Olej na plátně |
rozměr | 60 x 50 cm |
stav díla | Perfektní |