rozměr | Výška: 41 cm |
signatura | Sign. G&St. |
stav díla | Podstavec lehce poškozen. |
Porcelánové vázy s antickými motivy, výška 41 cm. Vázy jsou ze dvou kusů, sešroubované dohromady. Značeno G&St. Podstavec lehce poškozen.