#185

Párové vázy, Gerbing & Stephan

#185

Starožitnost
45 zobrazení
25 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Výška: 41 cm
Sign. G&St.
Podstavec lehce poškozen.

Porcelánové vázy s antickými motivy, výška 41 cm. Vázy jsou ze dvou kusů, sešroubované dohromady. Značeno G&St. Podstavec lehce poškozen.