rozměr | Výška: 13 cm, průměr: 13,5 cm |
signatura | Sign. F&R |
stav díla | Perfektní |
Výjimečný šálek s podšálkem je komplet vysoký 13 cm, průměr podšálkem 13,5 cm. Značeno vtlačenými písmeny F&R, nenápadná vláskovitá prasklinka od hrdla šálku v délce cca 2 cm.