#189

Fischer & Reichenbach

Fischer & Reichenbach
Fischer & Reichenbach
Fischer & Reichenbach
Fischer & Reichenbach
#189

Fischer & Reichenbach

Starožitnost
72 zobrazení
3 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Výška: 13 cm, průměr: 13,5 cm
Sign. F&R
Perfektní

Výjimečný šálek s podšálkem je komplet vysoký 13 cm, průměr podšálkem 13,5 cm. Značeno vtlačenými písmeny F&R, nenápadná vláskovitá prasklinka od hrdla šálku v délce cca 2 cm.