technika | olej, plátno |
rozměr | 70 x 45 cm |
signatura | sign. Miros Tawa Ok |
rám | rám novější |
stav díla | perfektní |
Jeden z nejzdařilejších obrazů s tématikou vodních mlýnů který je v současnosti na českém trhu k dispozici.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 65 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.