rozměr | Délka: 36 cm |
rok | 1844 |
stav díla | Perfektní |
Porcelánový nástolec - tác, značeno Slavkov, datace 1844, pestrá malba květů, zlacení, délka 36 cm
rozměr | Délka: 36 cm |
rok | 1844 |
stav díla | Perfektní |