technika | olej, plátno |
rozměr | 59 x 38 cm |
signatura | nesignováno |
Perfektní technika.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 55 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.