#225

Talíř Holíč

Talíř Holíč
Talíř Holíč
Talíř Holíč
Talíř Holíč
#225

Talíř Holíč

Starožitnost
85 zobrazení
7 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Průměr: 25 cm
18. století
Sign. HF
Perfektní

Talíř Holíč - fajáns 18.století, Slovensko, značeno HF, průměr 25 cm.