rozměr | Průměr: 36 cm |
rok | 19. století |
signatura | Sign. Kuzněcov |
stav díla | Perfektní |
Malovaný porcelánový talíř - Rusko, značeno Kuzněcov, Tver (1870 - 1889), průměr 36 cm.
rozměr | Průměr: 36 cm |
rok | 19. století |
signatura | Sign. Kuzněcov |
stav díla | Perfektní |