#228

Talíř Rusko - Kuzněcov

Talíř Rusko - Kuzněcov
Talíř Rusko - Kuzněcov
Talíř Rusko - Kuzněcov
Talíř Rusko - Kuzněcov
#228

Talíř Rusko - Kuzněcov

Starožitnost
49 zobrazení
5 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Průměr: 36 cm
19. století
Sign. Kuzněcov
Perfektní

Malovaný porcelánový talíř - Rusko, značeno Kuzněcov, Tver (1870 - 1889), průměr 36 cm.