#28

Bokšay Josef - Panorama nad řekou

#28

319 zobrazení
27 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Pastel na kartonu
50 x 33 cm
1961
sign. Boškay Josef
Perfektní

Autor: Bokšay Josef Pastel na kartonu o rozměrech 50x33 cm. Signováno Bokšay - v azbuce (1961). K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 39 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.