technika | Pastel na kartonu |
rozměr | 50 x 33 cm |
rok | 1961 |
signatura | sign. Boškay Josef |
stav díla | Perfektní
Autor: Bokšay Josef
Pastel na kartonu o rozměrech 50x33 cm. Signováno Bokšay - v azbuce (1961).
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 39 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.