technika | kombinovaná technika olej, akryl na plátně |
rozměr | 150 x 120 cm |
rok | 2021 |
signatura | Sign. Trantina Dan |
stav díla | Perfektní |
Obraz, kombinovaná technika olej, akryl na plátně o rozměrech 150 x 120 cm, rok 2021, signováno, nerámováno.