#295

Trantina Dan - Akt v modré

Trantina Dan - Akt v modré
Trantina Dan - Akt v modré
Trantina Dan - Akt v modré
Trantina Dan - Akt v modré
#295

Trantina Dan - Akt v modré

3 limity
392 zobrazení
165 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
kombinovaná technika olej, akryl na plátně
150 x 120 cm
2021
Sign. Trantina Dan
Perfektní

Obraz, kombinovaná technika olej, akryl na plátně o rozměrech 150 x 120 cm, rok 2021, signováno, nerámováno.