rozměr | průměr ciferníku 30 mm |
stav díla | Perfektní |
Zlaté, náramkové hodinky značky Omega, celková váha 32,37 g, ryzost 585/1000, punc lvíček, průměr ciferníku 30 mm. Jsou ve výborném stavu bez poškození, funkční, bez pásku.