#296

Zlaté hodinky Omega

Zlaté hodinky Omega
Zlaté hodinky Omega
Zlaté hodinky Omega
Zlaté hodinky Omega
#296

Zlaté hodinky Omega

Starožitnost
3 limity
439 zobrazení
19 500 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
průměr ciferníku 30 mm
Perfektní

Zlaté, náramkové hodinky značky Omega, celková váha 32,37 g, ryzost 585/1000, punc lvíček, průměr ciferníku 30 mm. Jsou ve výborném stavu bez poškození, funkční, bez pásku.