#30

Čejka Jan - Vesničko má středisková

#30

132 zobrazení
7 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
65 x 74 cm
Sign. Čejka Jan
Perfektní

Autor: Čejka Jan Nádherná barevnost tohoto díla bude ozdobou každého interiéru. Výborný stav jen v rozích je plátno více napnuté (viz foto). K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 10 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.