technika | Olej na plátně |
rozměr | 65 x 74 cm |
signatura | Sign. Čejka Jan
stav díla | Perfektní
Autor: Čejka Jan
Nádherná barevnost tohoto díla bude ozdobou každého interiéru.
Výborný stav jen v rozích je plátno více napnuté (viz foto).
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 10 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.