#309

Roman Frant - Better

Roman Frant - Better
Roman Frant - Better
Roman Frant - Better
Roman Frant - Better
#309

Roman Frant - Better

310 zobrazení
80 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
olej na plátně
140 x 120 cm
2020
Sign. RF
Perfektní

Obraz olej na plátně o rozměrech 140 x 120 cm, signováno vlevo dole RF a na zadní straně, rok 2020. Dílo vystaveno v Galerii Vltavín v roce 2020. K tomuto obrazu je možné zakoupit druhé dílo s názvem ,,Mutch better,, Díla jsou vystaveny v galerii Graciano.