technika | olej na plátně |
rozměr | 140 x 120 cm |
rok | 2020 |
signatura | Sign. RF |
stav díla | Perfektní |
Obraz olej na plátně o rozměrech 140 x 120 cm, signováno vlevo dole RF a na zadní straně, rok 2020. Dílo vystaveno v Galerii Vltavín v roce 2020.
K tomuto obrazu je možné zakoupit druhé dílo s názvem ,,Mutch better,,
Díla jsou vystaveny v galerii Graciano.