technika | Olej na plátně |
rozměr | 88 x 70 cm |
signatura | sign. Jos. Svoboda. |
stav díla | Perfektní
Autor: Svoboda Josef
Olej na plátně o rozměrech 88 x 70 cm. Obraz i rám jsou ve výborném stavu,
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 17 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.