#42

Vzpínající se kůň, 40 cm, Rosenthal

#42

Soška
393 zobrazení
30 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
výška 40 cm
30 léta 20 století
sign.Th. Kärner
Perfektní

Impozantní porcelán od firmy Rosenthal, signovánoTh. Kärner. Výška sochy 40 cm. perfektní stav. Datum vzniku 30 léta 20 století. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 40 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.