rozměr | výška 40 cm |
rok | 30 léta 20 století |
signatura | sign.Th. Kärner |
stav díla | Perfektní
Impozantní porcelán od firmy Rosenthal, signovánoTh. Kärner. Výška sochy 40 cm. perfektní stav. Datum vzniku 30 léta 20 století.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 40 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.