technika | Olej na překližce |
rozměr | 73 x 47 cm |
rok | 1945 |
signatura | Sign. Ot. Nejedlý |
stav díla | Perfektní
Autor: Nejedlý Otakar
Olej na překližce o rozměrech 73x47 cm, signováno Ot. Nejedlý, na zadní straně nápis 24.11.1945 Ladví.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 90 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.