technika | Olej na plátně |
rozměr | 92 x 92 cm |
rok | 1931 |
signatura | Sign. Kafka |
stav díla | Perfektní
Město Calvi na Korsice. Signováno Kafka 1931, na zadní straně: ,,Calvi na Korsice,,
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 50 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.