technika | Olej na kartonu |
rozměr | 70 x 90 cm |
signatura | Sign. Hlava Vratislav |
stav díla | Perfektní
Ležící akt v orientální zahradě. Perfektní stav malby i rámu.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 38 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.