technika | Olej na plátně pod sklem |
rozměr | 45 x 68 cm |
signatura | Sign. Kafka Vilém |
stav díla | Perfektní
Česká krajina.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 13 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.