#54

Kafka Vilém - Česká krajina

Kafka Vilém - Česká krajina
Kafka Vilém - Česká krajina
Kafka Vilém - Česká krajina
Kafka Vilém - Česká krajina
Kafka Vilém - Česká krajina
Kafka Vilém - Česká krajina
#54

Kafka Vilém - Česká krajina

186 zobrazení
9 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně pod sklem
45 x 68 cm
Sign. Kafka Vilém
Perfektní

Česká krajina. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 13 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.