technika | Olej na plátně |
rozměr | 108 x 69 cm |
signatura | Sign. Netík |
stav díla | Malba ve výborném stavu, rám lokálně poškozen |
PRIGL - brněnská přehrada. Signováno Netík.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 35 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.