technika | Olej na plátně |
rozměr | 148 x 102 cm, včetně rámu 167 x 122 cm |
rok | 1903 |
signatura | Sign. J. ULLMANN 1903. |
stav díla | Perfektní |
Signováno vlevo dole J. ULLMANN 1903.
Největší formát díla od tohoto autora který kdy byl na trhu.