#64

Ullmann Josef - Meandry

Ullmann Josef - Meandry
Ullmann Josef - Meandry
Ullmann Josef - Meandry
Ullmann Josef - Meandry
Ullmann Josef - Meandry
Ullmann Josef - Meandry
Ullmann Josef - Meandry
Ullmann Josef - Meandry
Ullmann Josef - Meandry
Ullmann Josef - Meandry
Ullmann Josef - Meandry
#64

Ullmann Josef - Meandry

717 zobrazení
300 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
148 x 102 cm, včetně rámu 167 x 122 cm
1903
Sign. J. ULLMANN 1903.
Perfektní

Signováno vlevo dole J. ULLMANN 1903. Největší formát díla od tohoto autora který kdy byl na trhu.