technika | Olej na plátně |
rozměr | 126 x 95 cm, včetně rámu 150 x 117 cm |
rok | 1923 |
signatura | Sign. F. Líbal 1923 |
stav díla | Perfektní |
Mistrný olej na plátně o rozměrech malby 126 x 95 cm, celkem s rámem 150 x 117 cm, signováno F. Líbal 1923, malba ok, rám lokálně poškozen.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 65 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.