#8

August Querfurt - Před bitvou

August Querfurt - Před bitvou
August Querfurt - Před bitvou
August Querfurt - Před bitvou
August Querfurt - Před bitvou
August Querfurt - Před bitvou
August Querfurt - Před bitvou
August Querfurt - Před bitvou
August Querfurt - Před bitvou
August Querfurt - Před bitvou
#8

August Querfurt - Před bitvou

426 zobrazení
38 500 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na dřevě
32 x 42 cm
nový rám
perfektní, malba je stářím lehce nažloutlá
autor - období
první polovina 18. století

Připsáno slavnému Augustu Querfurthovi. Jeho díla jsou zastoupena ve státních sbírkách. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 55 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.